Balustrady

Balustrady na schodach, tarasach i balkonach często są dużym walorem estetycznym w aranżacji przestrzennej, dodatkowo pełnią ważną funkcję zabezpieczającą. Estetyka wykonania balustrad w dużej mierze zależy od użytych detali i materiałów wykończeniowych. Nasza firma Stal-Met od lat zajmuje się produkcją balustrad. Pragniemy, aby spełniały swoją funkcję oraz trafiały w oczekiwania naszych klientów, a to grono ciągle się powiększa. Nasze balustrady spełniają wymogi stawiane budynkom biurowym, produkcyjnym, handlowym, użyteczności publicznej, a także znajdują zastosowanie w budownictwie jednorodzinnym. Balustrady, barierki ze stali nierdzewnej oraz poręcze jako element wyposażenia wnętrz zapewniają również poczucie bezpieczeństwa i ochronę domownikom, pracownikom, klientom oraz osobom niepełnosprawnym i starszym. Interesujące efekty można osiągnąć, łącząc ze sobą stal nierdzewną, drewno i szkło. Świadczymy usługi dla firm oraz klientów indywidualnych na terenie Augustowa, oraz okolicznych miejscowości.

Oferujemy

Poprzedni
Następny

Balustrady ze stali nierdzewnej

Zapewniają estetykę i trwałość, powierzchnia elementów nierdzewnych jest szlifowana lub polerowana. Słupki wykonujemy z rur albo profili prostokątnych. Za wypełnienie mogą posłużyć stalowe linki, rurki lub profile w zależności od życzenia. Balustrada w pełni ze stali nierdzewnej znakomicie sprawdzi się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynku, ze względu na wysoką odporność na czynniki atmosferyczne, zapobiegając tym samym korozji.

Balustrady z drewnem

Drewniane elementy w balustradach są eleganckim dopełnieniem wnętrz w szczególności schodów. Przez zastosowanie drewna poręcze nie tracą na funkcjonalności, jak również na stabilności elementów. Drewno świetnie komponuje się ze stalą nierdzewną lub szkłem. Kolor, rodzaj i kształt drewna dostosowujemy do życzenia klienta. Jako wypełnienie będą pasować rurki, profile stalowe lub szkło. Obok na slajdach pokazane są niektóre z naszych realizacji.

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Balustrady szklane

W naszej ofercie są również balustrady ze szklanym wypełnieniem. Szklane balustrady stały się ciekawym elementem wystroju wnętrz ze względu na estetykę. Bardzo dobrze komponują się ze stalą jak również drewnem. Do wypełnienia stosujemy szkło przezroczyste lub barwione na wskazany przez klienta kolor. Tego rodzaju balustrady stosuje się na klatkach schodowych, balkonach lub tarasach wewnątrz budynków i na zewnątrz.

Na wypełnienie przestrzeni między słupkami polecamy

– linki stalowe nierdzewne

– rury lub pręty

– tafle ze szkła klejonego

– blachę perforowaną

Wycena

Wyceny balustrad i poręczy ustalane są indywidualnie.

Przy wycenie bierzemy pod uwagę rodzaj balustrady, materiał, a także ilość.

Jeśli nasza oferta Państwa interesuje, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub osobisty w siedzibie firmy na ulicy Konarskiego 24 w Augustowie w celu uzgodnienia rodzaju balustrady, umówienia się na bezpłatny pomiar oraz przedstawiania wyceny.

Zachęcamy również do skorzystania z formularza kontaktowego.

2021 © PPU STAL-MET

Janówka 48

16-300 Augustów 

woj. podlaskie

NIP:  846 139 60 00

biuro@stal-met.eu

 +48 601 776 425

+48 605 722 371