Okucia łodzi i jachtów

Wykonujemy okucia ze stali nierdzewnej dla łodzi, jachtów, motorówek oraz innego sprzętu pływającego, a także miejsc cumowania, oraz pomostów. 

Oferujemy: relingi przednie, kosze tylne, knagi, urządzenia sterowe, miecze, kotwice, windy kotwiczne, rączki, drabinki na dziób i rufę, uchwyty, relingi oraz wiele innych. 

Jesteśmy w stanie produkować seryjnie komplety do łodzi na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Wszystkie okucia wykonujemy z najwyższej jakości stali nierdzewnej z gat. 316 L odpornej na korozję oraz różnego rodzaju warunki atmosferyczne, np. sól wody morskiej.

Poprzedni
Następny

Dlaczego używamy stali kwasoodpornej?

Stal kwasoodporna (kwasówka) – stal odporna na działanie kwasów o mniejszej mocy od kwasu siarkowego. Kwasoodporność uzyskuje się dzięki stabilizacji austenitu w normalnych warunkach, co można uzyskać dzięki wysokim zawartościom chromu (17–20%) i niklu (8-14%), oraz innych dodatków stopowych, takich jak mangan, tytan, molibden i miedź. Stale kwasoodporne stosowane są po polerowaniu. Jako że w wysokich temperaturach dodatki stopowe mają tendencję do łączenia się z węglem, tworząc twarde węgliki, po spawaniu elementów wykonanych ze stali kwasoodpornych wymagana jest ich obróbka cieplna. Stal ta zapewnia trwałość, jest odporna na uszkodzenia oraz wilgoć. Oferuje również doskonałą jakość w przystępnej cenie. Polerowane elementy przykuwają oko swoim atrakcyjnym wyglądem oraz łatwo się je konserwuje. 

Dlaczego my?

Jako firma Stal-Met zawsze jesteśmy gotowi podjąć się wykonania niestandardowych konstrukcji i elementów. Jeśli szukasz rzetelnego wykonawcy z dużym doświadczeniem, ponieważ remontujesz lub budujesz sprzęt pływający, to dobrze trafiłeś. Mamy duże doświadczenie, budowane na przestrzeni lat w produkcji różnych elementów ze stali nierdzewnej. Gwarantujemy solidne wykonanie zlecenia, krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do współpracy firmy oraz klientów indywidualnych poszukujących rzetelnego
i niezawodnego wykonawcy. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i szeroki zakres usług.

2021 © PPU STAL-MET

Janówka 48

16-300 Augustów 

woj. podlaskie

NIP:  846 139 60 00

biuro@stal-met.eu

 +48 601 776 425

+48 605 722 371