O Nas

  • Firma P.P.U. “STAL-MET” specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu i zaufaniu szerokiego grona klientów. Nasze usługi wykonujemy dla lokalnych, krajowych oraz zagranicznych odbiorców. Rozpoczęliśmy swoją działalność w 1985 roku. Na początku zajmowaliśmy się produkcją i montażem, przede wszystkim regałów magazynowych wysokiego składowania.
  • Wspomniane wyżej konstrukcje powstawały w ramach współpracy z Instytutem Naukowym PROMAG w Poznaniu. W miarę upływu lat firma nabrała dużego doświadczenia, poszerzyła swoją ofertę produkcyjną i usługową oraz umocniła swoją pozycję na rynku, nadążając za jego wysokimi wymaganiami jakościowymi. 

Oferta

  • Od ponad dziesięciu lat “STAL-MET” świadczy usługi w zakresie wyrobów ze stali takich jak balustrady, schody, orurowania samochodowe, okucia łodzi i jachtów oraz inne zlecone konstrukcje stalowe. Specjalizujemy się w obrabianiu stali nierdzewnej oraz aluminium. 
  • Posiadamy maszynę WaterJet, dzięki której jesteśmy w stanie ciąć praktycznie każdy rodzaj materiału (plastik, szkło, ceramikę, drewno, stal), a także każdy wzór zgodnie z zapotrzebowaniem. Więcej informacji w zakładce „oferta”. 

Cel

  • Wszystkie nasze konstrukcje są tworzone w określonym celu, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości, solidności i zadowolenia klienta na lata. 
  • Cały czas staramy się powiększać nasze doświadczenie oraz umiejętności aby sprostać coraz to nowym wyzwaniom stawianym przez naszych klientów.  

2021 © PPU STAL-MET

Janówka 48

16-300 Augustów 

woj. podlaskie

NIP:  846 139 60 00

biuro@stal-met.eu

 +48 601 776 425

+48 605 722 371